Könyvbemutató: Kőbe vésett emlékezet

Az I. Világháború centenáriumán a Sárvári Fotóklub Egyesület tagjai több éves munkával végigfotózták a megye világháborús emlékhelyeit az összes vasi településen az emléktábláktól a szobrokig. A fotóanyag felhasználásával impozáns kiadvány készült Kőbe vésett emlékezet címmel.

A könyv bemutatójára 2019. június 24-én hétfőn 17 órakor a Nádasdy-vár dísztermében kerül sor.

A kötethez kapcsolódó beszélgetésen részt vesz Majthényi László, a Vas Megyei Közgyűlés elnöke, Kondora István Sárvár polgármestere, Farkas Csaba, a Szülőföld Kiadó vezetője, Feiszt György levéltáros és Jagadics Péter ny. alezedes a kötet szerzői, valamint Benkő Sándor, a Sárvári Fotóklub elnöke.

A bemutatón közreműködik Ternák Adrienn versmondó és a Herpenyő Együttes.

A rendezvényen a Nagy háború emlékhelyei Vas megyében című könyv megvásárolható lesz.